Seferoğlu Ziraat olarak sürdürülebilir tarım ve hayvancılık alanında devrim yaratan güvenilir ortağınız olmayı amaçlıyoruz. Ziraat alanında geleneksel uygulamaları yenilikçi teknolojilerle
birleştirerek tarımın ve hayvancılığın şekillenme biçimini değiştirmeyi ve yeniliği hedeflemekteyiz. Türkiye’nin Konya ve Kayseri bölgelerinde bulunan tesislerimiz ve üretim alanlarımızla hizmet vererek, kaliteli ürünler üreterek daha yeşil bir gelecek için çalışıyoruz.

Tarımsal üretim ve hayvancılık alanındaki uzmanlığımızla, yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyoruz. Mükemmelliğe olan taahhüdümüz, tarım sektöründe yeni ufuklar keşfetmek için geleneksel yöntemlerin ötesine de geçmektedir. Grubumuzun sürekli kendini yenilemek ve değişime öncülük etme politikasını ziraat alanındaki çalışmalarımıza da yansıtmaktayız.

Bu kapsamda; hidroponik tarım ve LED çözümleri içeren sera gibi son teknoloji ve öncü üretim tekniklerin de takipçisi ve uygulayıcısı konumunda yer almaktayız. Bu ilerlemeler, verimliliğimizi optimize etmemize, su tüketimini minimize etmemize ve mevsimsel sınırlamaları aşmamıza olanak sağlamaktadır. Tesislerimizde çevreci ve yenilenebilir enerji kaynağı olan güneş enerjisi santralimizden üretilen elektriği kullanarak, çevresel etkimizi azaltmayı ve daha sürdürülebilir bir gelecek yaratmayı hedefliyoruz.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın ve birlikte tarımın geleceğini şekillendirelim.